Hello, world!

Привіт! Мене звати Кадіров Юрій, я - студент Факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка, займаюся розробкою вільного та відкритого програмного забезпечення, люблю брати участь у різноманітних волонтерських та інших неприбуткових активностях, розпочинаю свій шлях у громадській діяльності.

Sirkadirov’s Journal — це мій експеримент зі створення маленького, непримітного, але інформативного і цікавого потоку новин про мої ідеї, а також про проєкти, над якими я працюю (повірте, їх багато 😅). Також, іноді, я публікуватиму тут невеликі статті технічної тематики, а також новини і анонси власної, новоствореної громадської організації.

Для початку, я розповім вам про свій проєкт зі створення електронного освітнього ресурсу для викладання, вивчення і проведення змагань з алгоритмічного та спортивного програмування “Overtest”. Далі — про новостворену громадську організацію; нашу маленьку, але неймовірну команду однодумців, а також про мету та напрямки нашої роботи. А там вже подивимося: якщо “назбирається” достатня аудиторія, можна буде перейти до чогось набагато цікавішого (не буду спойлерити 😏). До скорої зустрічі між рядками!